השירותים שלנו

"השביל הזה מתחיל כאן, בין סניף בנק למעין לא סלול לא תמיד מסומן השביל הזה מתחיל כאן"

ליווי למשפרי דיור

ברכות למציאת הנכס החדש שלכם! אתם שוב לפני הוצאה פיננסית משמעותית ואנחנו במשכנתא מחושבת כאן בשבילכם על מנת לחשב, לבדוק, להתרוצץ ולהציע לכם את תמהיל המשכנתא המותאם ביותר בעבורכם.

לווי במשכנתא ראשונה

💸💸💸 אתם לפני לקיחת משכנתא חדשה??? מכירים מישהו שלפני תהליך כזה? בתכנון נכון ניתן לחסוך לכם המון (באלפי שקלים) אם עתידכם הכלכלי חשוב בעבורכם משכנתא מחושבת מתאימה עבור לקוחותיה במקצועיות את תמהיל המשכנתא המותאם ביותר.

בניית תקציב לרכישת נכס

ייעוץ משכנתא לרכישת נכס מיועד לאנשים שחושבים על רכישת נכס ואין להם את הידע אודות כללי המשכנתא את ייעוץ המשכנתא רצוי לקחת לפני איתור הנכסים על מנת שתוכלו להתמקד בנכסים שרלוונטיים לסכומי ההתחייבות הרלוונטיים?
מעוניינים שנסייע בעבורכם לבנות התקציב בצורה נכונה אנחנו כאן לרשותכם.

מחזור משכנתא קיימת

במחזור משכנתא פורעים את הלוואת המשכנתא הקיימת על ידי לקיחת משכנתא חדשה בתנאים חדשים. במהלך זה ניתן, בין היתר, לשנות את מסלולי ההלוואה, את תקופת ההלוואה ולמחזר רק חלק מההלוואה הקיימת. במשכנתא מחושבת מתאימים ללקוחות תמהיל משכנתא חדש בעל תנאים טובים מהמשכנתא הקיימת.

לבדיקת כדאיות חינם

לפני תחילת מחזור משכנתא חייבים לבצע בדיקת כדאיות מחזור משכנתא, וזאת על מנת לוודא אם בכלל יש כדאיות לביצוע מחזור. * הוצאת דו"ח יתרות לסילוק * בדיקת כדאיות *בניית תמהיל חדש לאחר הוספת עמלות פירעון מוקדם *השוואה בין המשכנתאות וקבלת תוצאות.

ליווי משכנתא למשקיעים

מזל טוב! הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים בהכנסה פאסיבית, רכישת נכס נוסף להשקעה- זה הפתרון? ועכשיו איך מבצעים? מאיפה מתחילים כאן אנחנו במשכנתא מחושבת נכנסים לתמונה.

משכנתא למסורבים

הבנק סרב לכם על קבלת המשכנתא? אין מה להיות לחוצים… כדאי לדעת שלעיתים הבנק שוגה בהחלטתו וניתן למצוא פתרונות כדי לקבל משכנתא על אף הסירוב. איתור סיבת הסירוב מהבנק אצלנו במשכנתא מחושבת נבנה תוכנית מתקנת לקבלת אישור, נבנה תמהיל משכנתא, מו"מ מול הגופים הפיננסים על תנאי המשכנתא המוצעת וליווי עד חתימה.

משכנתא הפוכה -ליווי לגיל השלישי

הגעתם לגיל השלישי- 60 + ובבעלותכם נכס היום ניתנת אפשרות לבני 60+ לקבל משכנתא עם משכון הנכס הקיים במקום להוסיף לכם כאב ראש אנו במשכנתא מחושבת נסייע לכם להוביל המשימה מקצה אחד ועד לסיומה תוך בדיקה מעמיקה ויסודית

הלוואה לכל מטרה ואיחוד הלוואות

במשכנתא מחושבת רואים את הלקוחות בהתמודדות האישית שלהם ומסייעים להם להגיע ליציבות פיננסית בעזרת הלוואה המסייעת לאחד חובות ישנים.

תהליך הליווי

1. היכרות עם הצרכים ובדיקת התכנות

במפגשנו הראשון נערוך בדיקת היתכנות וצורך: באיזה נכס מדובר והאם ניתן לקבל עליו משכנתא, התנהלות כלכלית, סכום המשכנתא המבוקש, החזר חודשי צפוי, חסכונות הלקוחות וכיצד ניתן לבנות תיק משכנתא עם ראייה עתידית.

2. פתיחת תיק והגשת בקשה

קבלת כל הניירת להגשת הבקשה לבנקים, בניית אסטרטגיה לעבודה, חתימה על ייפוי כח והסכם שירות.

3. ניהול משא ומתן מקיף מול הבנקים

בניית תמהיל ומתן ריביות יעד לעסקה, מכרז תמהיל וריביות בין הבנקים יש לקחת בחשבון עומסי עבודה בבנקים לפני מועד ביצוע המשכנתא.

 

4. הצגת העסקה ללקוח והעמדת בטחונות

לאחר איתור בנק העונה לדרישות ולצרכי הלקוח בבניית משכנתא מותאמת, מוצגת העסקה ללקוח לאחר הענקת אור ירוק לפעולה מועבר התיק ליישום פעולה בבנק לאחר סגירת עם הבנק לביצוע המשכנתא נדרש הלקוח להעמדת בטחונות בהתאם להנחיות הבנק הבנק יעביר הכסף אך ורק לאחר השלמת כל הדרישות.

 

5. ביצוע המשכנתא

העברת כספי משכנתא למוטבים, נדרש לבקש אסמכתא לביצוע מהבנק בעסקת מכר – המוכרים הם המוטב והמשכנתא תעבור ישירות לחשבונם במשכנתא לבנייה עצמית והלוואה לכל מטרה – ברוב המקרים כספי המשכנתא מועברים לחשבון הלווים עצמם.